czwartek, 12 stycznia 2012

Kapitan Kryzys vs Urodzinowe życzenieJak ten czas leci! Ponieważ dokładna data narodzin Kapitana zaginęła w mrokach mojej nie-pamięci, postanowiłem ją ustalić na dziś z prostej przyczyny- dziś do drukarni wysłany został nowy styczniowy numer Przeglądu Obrony Cywilnej. Kiedy rok temu trzymałem pierwszy numer POC z paskiem komiksowym byłem dumny jak cholera i w ogóle nie myślałem, że ta przygoda będzie tyle trwała. Potem doszedł blog i w miarę regularne (tak, wiem, przepraszam za obsówy) aktualizacje. I tak Kapitan i jego uniwersum się rozrasta i powoli tworzy w ogóle. Fajnie jest. Sprawia mi to ogromną frajdę i w tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim ludziom w POC, którzy sprawili, że to możliwe (nie będę wymieniał z imienia, bo mogłoby to zostać odczytane jako lizusostwo...). Dzięki!
Zatem oficjalnie na dziś ustalam datę narodzin Kapitana i z tej okazji mam nadzieję, że nie tylko ja życzę mu wszystkiego dobrego i co najmniej 100 lat! Aha i żeby może kiedyś w końcu odkrył w sobie jakąś supermoc!

Przy okazji tym wpisem rozpoczynam miesiąc świętowania urodzin Kapitana, w związku z tym pojawi się więcej urodzinowych pasków. Jakby ktoś chciał to jakoś uczcić to ja jestem otwarty na wszelkie propozycje (chętnie w imieniu Kryzysa przyjmę np. wszelakie butelki drogich alkoholi i oczywiście mu przekażę).

P.S. Dzięki dla Barracka O. za to, że zgodził się wystąpić gościnnie w tym odcinku :P

2 komentarze:

  1. Trzymam kciuki za spełnienie życzeń Kapitana (oto bohater na trudne czasy). Wszystkiego dobrego w sieci i na papierze!

    OdpowiedzUsuń
  2. żeby życzenia się czasem spełniały :)

    OdpowiedzUsuń