Gołąb-Wars


Strona ta została stworzona by wszystkim nowym i starym fanom Kapitana ułatwić poznawianie coraz to dłuższej już historii WWG (Wielkiej Wojny Gołębiowej). Zobaczymy jak to się rozwinie... Może dzięki tej stronie Wojna nabierze rumieńców i więcej tempa. Wiadomo jak jest- "War...War never changes..."

Kapitan Kryzys vs. Gołębie


Jest to swoiste preludium do wydarzeń tu opisanych. Kapitan Kryzys w głębi swego dobrego, poczciwego serduszka, inspirowany filozofia Ghandiego, postanawia rozwiązać pewien bardzo palący miejski problem drogą pokojowej łapówki. Niestety... wszyscy wiemy, że gołębie srać nie przestały, co stało się punktem zapalnym nadciągającej WWG.
Kapitan Kryzys vs. Konkurencja


Kolejnym ogniskiem nadciągającej Wojny, stało się pojawienie Gołąb-mena. Ten złowieszczy emisariusz sprawy gołębiej wtargnął w sposób okrutny i bezczelny na terytorium Kapitana! To musiało doprowadzić do wybuchu agresji naszego bohatera. 

Kapitan Kryzys vs. Zemsta gołębi


Jest akcja jest reakcja. Wyrośnięte ponad wszelkie dopuszczalne normy ego Gołąb-mana nie mogło znieść klęski sprowadzonej na jego głowę przez Kapitana. Jak każdy komiksowy arcy-łotr postanowił się zemścić, jako narzędzia używając swych pierzastych podopiecznych.

Kapitan Kryzys vs. Zemsta Kapitana


Na reakcję Kapitana, również długo czekać nie było trzeba. Jak to na każdej wojnie- nie uniknie się ofiar śmiertelnych. Pierwszym poległym tego konfliktu oficjalnie zostaje gołąb Stefan.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz